BMW. Stando Service           gdy wszyscy zawiedli

 

Nasza firma jest profesjonalnym narzędziem służącym do obrotu samochodami. 80 procent transakcji stanowią samochody BMW, 10 procent Porsche, pozostałe 10 procent to inne marki. 2 lata temu wprowadziliśmy do naszej oferty motocykle – serwis, części oraz akcesoria do jednośladów.

Jesteśmy liderem 4 poziomu w Polsce, nasza firma jest wpięta do sieci BMW, dzięki czemu mamy możliwość diagnozowania aut gwarancyjnych. Każde auto na gwarancji jest podpinane do urządzenia diagnostycznego, które po teście raportuje do centrali BMW. Programowanie aut jest wykonywane na fabrycznym sprzęcie BMW z raportem końcowym. Jest możliwość sprawdzenia historii serwisowej w modelach, które taką historię posiadają. 

Nasze działania są oparte o dokumentację techniczną aktualizowaną każdego dnia. Prace są wykonywane za pomocą narzędzi specjalnych, a nasze doświadczenie od roku 1989 jest nieocenione. Po latach rozwoju zauważyliśmy, że na rynku nie ma firm, które wiedzą, czym handlują. W wielu przypadkach sprzedawca opowiada głupoty w celu zbycia pojazdu, a klient jest po prostu oszukiwany. Nasze zaplecze techniczne i długoletnie doświadczenie pozwala minimalizować ryzyko podczas dokonywania transakcji.

Często właściciele pojazdów i serwisy nie mają pojęcia o typowych usterkach określonego modelu, które występują przy danym przebiegu. W konsekwencji, usterki te stają się istotnym kosztem całości transakcji, niejednokrotnie przewyższającym wartość pojazdu, co prowadzi do utraty czasu na sprawach sądowych.

Historia firmy
but8

Samochody
but3

Motocykle
but4

Serwis
but8

Części i Akcesoria
but3

Lifestyle
but4

  • Oferujemy najwyższy poziom usług, doświadczenie oraz wiedzę specjalistyczną. Służymy pomocą naszym klientom w każdej sytuacji, zarówno podczas zakupu auta, jak i podczas dalszego serwisowania.
  • Wykwalifikowany zespół techników oraz przyjazny, profesjonalny personel – możesz na nas polegać, Twoje auto utrzymamy w najlepszej kondycji.
  • Wiemy, że użytkownicy BMW mają wysokie wymagania. Nasze doświadczenie i wiedzę wykorzystujemy, aby pomóc w każdy możliwy sposób.
  • Staramy się stale utrzymywać wysokie standardy. Jeżeli profesjonalne podejście do samochodów ma dla Ciebie znaczenie, skontaktuj się z nami i porozmawiaj z ekspertami.

Gdy wszyscy
zawiedli

but8

Przegląd przed
zakupem samochodu

but3

Serwis
okresowy

but8

Kontrola przed
upływem gwarancji

but4

Usuwanie typowych
usterek samochodu

but3

 

Regeneracja  ATC VTG
butm_51

Regeneracja turbosprężarek
but3

Regeneracja Vanosów
but4

Regeneracja silników
but8

Regeneracja ukł. paliwowych
but3

 

Wypalanie DPF
but3

Naprawa skrzyni biegów
but4

Klimatyzacja
but8

Wymiana ogumienia
but3

M Power
but8